Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen egyéni vállalkozások...

Milyen egyéni vállalkozások vannak manapság, amik nyereségesek?

Figyelt kérdés

Persze, tudom, hogy minden kitartás és egy kis szerencse kérdése, nincs olyan, ami biztosan nyereséges, ahogy olyan sem, ami az első pillanattól halálra van ítélve.

Mégis, elméleti síkon érdekelne, hogy szerintetek milyen vállalkozást lehetne indítani.

Van egy kisebb összegünk, amit szeretnénk befektetni, mindenképpen indítani szeretnénk valamit.

Szépségszalon, edzőterem, pékség kilőve.

Kávézón vagy esetleg kisebb, egy bizonyos földrajzi hely, kultúra ételkülönlegességeire specializálódott éttermen gondolkozunk.

Több ismerősöm is ajánlotta a szolárium szalont, mint lehetséges ötletet, de én annyira nem szimpatizálok vele, nem hiszem, hogy konstans olyan nagy bevétellel tudnánk zárni a hónapot, ami mellett nyugodtan hátradőlhetnénk.

Mindenféle segítséget előre is nagyon köszönök, jöhetnek a kritikák, negatív észrevételek is, nem feltétlen csak a mézes-mázas masszára vagyok kíváncsi, tényleg minél több tudást szeretnék megszerezni ezzel kapcsolatban. :)



2012. ápr. 8. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyasmibe fogj, ami mellett el tudod kötelezni magad. Elkötelezett tulajdonos nélkül az egész meg van lőve. Teljesen mindegy, hogy jó ötlet-e a szolárium. Ha számodra nem lelkesítő, akkor nem leszel vel sikeres.


Ha viszont vállalkozással kapcsolatban szeretnél minél több tudást, akkor keress egy MLM vállalkozást. Nem azért, hogy azt építsd fel, hanem az oktatási rendszerük miatt.

2012. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért mert más egyéni vállalkozása nyereséges, még nem jelenti azt hogyha te is csinálsz egy hasonlót, akkor a tied is nyereséges lesz.


meg kell nézni mire van kereslet és lehet vállalkozni.

2012. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csibexke ***** válasza:

inkább azt nézd mg téged mi érdekel és utána hogy van e benne pénz. pénz mindenbe lehet csak kérdés mekkora.



ha meg nem érdekel amit csinálsz,csak a pénzért hajtod magad,az halott ügy,legalábbis hoszabb távon...

2012. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csibexke ***** válasza:

a meg az se árt ha értesz ahoz amit csinálnál :)


rám is bizhatnának bankot,hanmar csödbevinném :) hiába élnek ól az emberekből....

se nem érdekel,se nem értek hozzá :)

2012. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lcps ***** válasza:

Az előzőek már leirták, hogy a legfontosabb szeresd amit csinálsz.

-Minden tipusú üzletből van ami megy van ami nem.

Ha szereted azt amit csinálsz, megtalálod a módját, hogy sikeressé tedd.

-Csinálj egy üzleti tervet.

Az én véleményem, hogy jelenleg az emberek max. a napi élelmükre költenek.

Nem tudom merre élsz.

De itt a fővárosban, legalább is így van.

Kávézó?

Nézd meg a piacot.

Még az újságos is kávét árul.

Éttermek?

Csak a nagyon előkelő helyeken van forgalom.

-Vagy?????? Az étel kiszállitósoknál.

(pizza,szendvics, stb.)

Privátban irj akkor segitek.

2012. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Méhészet,főleg karácsonyi vásáron nagyon sok ember veszi, mert egészséges és nagyon finom. Kb 200k per nap :D
máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!