Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki milyen számlázót használ?

Ki milyen számlázót használ?

Figyelt kérdés
Most indítok be egy üzletet és nem akarok kézzel vacakolni a számlákkal...ki mit ajánl? Van ingyenes megoldás? Vagy esetleg fizetős, de olcsó? Mit kell tudnia?

2012. márc. 22. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Magát a programot letöltheted ingyen, a hivatalos használathoz 12 ezer forintért adják a nyilatkozatot (ez nem drága). Felteszed Linuxra és megspórolsz vele egy Windows licencet (vagy többet, ha több géped van), ami alsó hangon legalább 25 ezer forint volna.

2012. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Mindenképpen kell megfelelőségi nyilatkozat hozzá, ha az nincs, apeh keményen büntethet érte....Én az axelpro-t használom, nekem ez bejött. 16 ropis somagot vettem, de csak 1x fizetsz, a program árát. Kb mindenhol elérhetőek, chaten skyp email, telo.

Demot meg tudod nézni te is h neked ez kell-e, sztem a legjobb, mert sokat tud.


[link]

2012. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
www.frebi.hu ingyenes, van nyilatkozat is.
2012. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves olvasók. Fentebb reklámokat láttak, melyek után nem fizettek a gyártók ennek a weboldalnak.

Kérjük, az itt reklámozott rossz minőségű szoftvereket ne próbálják ki. A legjobban akkor járnak, ha keresnek egy tanácsadót, vagy elkérik a google keresőben találatként kapott cégektől a demo verziót. Lehetőleg minél több szoftvert próbáljanak ki, és ne ragadjanak le az első találatként kapott cégeknél, az igazi kincsek sokszor nem az orrunk előtt vannak, hanem rájuk kell találnunk.

2014. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Számlahegy. [link]
2016. okt. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a könyvelőm mondta, hogy januártól a nav biztosít majd mindenkinek ingyen számlázóprogramot. Én biztos azt fogom használni.

Óckodok az internetes számlázóktól, mert az adataim náluk nincsenek biztonságban és ha nincs internetem, akkor nem is tudom őket használni. Lassúak is mint a bront! 10 percenként összeomlik a firefox böngészőm tőlük.

Annyi, hogy a nav számlázónál már mindegy lesz az adatbiztonság, mert a számla adatok úgyis hozzájuk kerülnének a végén, akármilyen programot is használok. De legalább nem kerül más cég kezébe, hanem cska a navhoz. Maradt még az internet problémája, sokszor kihagy a mobilnet is. Muszáj leszek alkalmazkodni.

2016. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Képzelem milyen lesz a NAV ingyenes számlázója... Egyrészt tuti, hogy valami Windows specifikus vacak lesz, amihez esetleg még valami plusz runtime is kell majd, másrészt nem hinném, hogy túl funkciógazdag vagy felhasználóbarát lesz.
2016. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!