Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kisbolt nyitása 20 évesen?...

Kisbolt nyitása 20 évesen? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kisboltot (kis közért) nyitni, van rá egy millám.

De végzettségem (boltvezető) nincsen, és csak 20 éves vagyok, lány.

Hogyan vágjak bele? Hol kezdjem?


2011. dec. 27. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

1 millád?

szerintem a pénz egy részét fektessed tanulásba inkább, mert ahogy elnézem, arra van szükséged.


1milla nem elég boltra.

gondolkozz már. Az se mindegy, hogy milyen városban élsz. Egy határ menti kis faluban lehet, hogy kapsz egy picike lukat mondjuk havi 30 -ért (plusz rezsi), de pl pesten egy jobb helyen már 80k plusz rezsi vagy akár több is simán.


Létrehozni céget, fizetni az adókat, járulékokat, megvenni az árukészletet, stb...


Szóval szerintem gondold át.

2011. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én anno 140ezer Ft kezdtem el vállakózásom 18évemet ahogy betöltöttem az nap. a mái napig napról napra fejlődik és egyre sikeresebb.

1Milliából mindenképp azt javaslom internetes vállalkozásban vagy szolgáltatásban gondolkodly


21/F

2011. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Ha tisztességesen csinálod, nem élsz meg, ha meg illegálisan, akkor meg nagyon könnyen bukhatsz hatalmasat...


Nézz körbe, a nagyok is alig élnek meg, trükköznek, csalnak ahol tudnak, különben az állam beszippantja még a gatyájukat is nemhogy te a kisboltoddal...


Különben meg kisbolt helyett akkor már inkább a piacozás, ki a nagybanira aztán be a városi piacokra, aztán trükközz a számlákkal, úgy talán még sikerül az egymilládból hasznot is termelni a hónap végére, és nem csak épphogy visszajön amit beleraktál, meg amiért minden nap hajnal 3 kor keltél...

2011. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nameg a könyvelők ;);)


Könyvelő, és könyvelő között is azon megy a rivalizálás, hogy melyik tud jobban csalni, és lefaragni a költségeket amit az állam felé kéne fizetni. Aminek a nevén pl kiakadtam, mert már annyira pofátlan :D az a

Kiskapu Könyvelőiroda... Bár rossz az aki rosszra gondol...


Bizonyára egy kis diszes bejárati kapu ihlette a nevét, ja hogyne.

2011. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Internetet is felejsd el, akik nézik azok anyutól aputól kérnek zsebpénzt, akiknek van pénzük, mert minden hónapba hozza a postás, azok be sem tudják kapcsolni!!

Mindenki más meg melózik, hogy legyen pénze, és ha napi 10 percet eltölt a net előtt akkor már sokat mondtam.


Továbbá eszméletlen munkát, vagy pénzt kell belefektetned abba, hogy az a minimális közönség aki egyáltalán a netet nézi, pont rádtaláljon, pont jó időben, és ne a másik 15 ezerre akik uyganazt tudják nyújtani mint te..

2011. dec. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

ilyen gyökereket meg se halld!

Nézik a Tv-t mást se tudnak és mint a nyugdjasok a barátaival összeülnek minden hírt kifacsarnak és ilyen öngyilkos hangulatba kerülnek és a helyet, hogy tennének valamit magukkal. Tudatlanságukal másokat (mint most te) akarnak bomlasztani.

Nem egy két olyan termék van amit a nagyker ár 3-4x el lehet adni és gyönyörűen megélni és akkor még a legegyszerűbbet néztük, sok lehetőség van de tudni kell megtalálni a legjobbat mert csak az fog működni.

2011. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom lassan 5éves a kérdés... de az összes ilyen kérdésre hasonló válaszok érkeznek. Annyi okoskodó ember van itt, hogy az valami eszméletlen. Azt bírtam a legjobban aki azt írta, hogy aznem internetet nem használják az emberek. Hát az idő nem Őt igazolta. Aki 5 éve bele kezdett egy netes vállalkozásba akár 1millából az mára jó eséllyel milliomos....
2016. dec. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!