Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hétvégi hazautazás kellene....

Hétvégi hazautazás kellene. De mennyit térit vissza az állam?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Nos én egy kis cégben dolgozom ketten vagyunk a cég tulaj (haverom) és én mint alkalmazott. Nos mostanában szóba került a hétvégi hazautazás költsége.

Ha jól tudom erre van egy állami támogatás. És az lenne a kérdés hogy az állam mennyit téritt vissza? És hogy ezt hol is kellene elintézni vagy igényelni? Mert hát haverom nem igazán ér rá így én nézzek utána de minden hol csak azt írják le hogy az alkamazotnak jár de azt nem hogy mennyit térítenek vissza és hogy hol kell ezt intézni?

A válaszokat előre is kösszönöm.


2011. nov. 14. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Pár éve már semennyit.

A munkáltató adhat utazási költségtérítést, de az államtól nem kap vissza semmit. (csak a közalkalmazottaknál, köztisztviselőknél van már)

2011. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A választ nem tudom, bocsi. De szerintem a könyvelőt kéne megkérdezni, ő biztos jobban tudja.
2011. nov. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!