Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Használhatom a vaterát 16 évesen?

Használhatom a vaterát 16 évesen?

Figyelt kérdés

Ha van bankszámlám, és megbíható vagyok, stb, ... használhatom a vaterát, vagy ez jogilag törvénytelen?

Főként eladni szeretnék...


2011. okt. 23. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, használhatod. Viszont nagyon figyelj rá, hogy mindent kifizess, mert száz forintot is behajtanak, de akkor az már 4100 lesz.
2011. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Teljes joggal?

Eladhatok, vehetek, mindent, mindent, mindent?

Köszönöm a válaszokat :D

2011. okt. 23. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért én a helyedben nem reklámoznám, hogy még csak 16 éves vagyok...
2011. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

El kell olvasnia Vatera szabályzatát, ott le van írva!

1. Taggá válás, regisztrálás


A Vatera által működtetett online aukciós piacterek és társoldalainak szolgáltatásai elérhetőek mindazok számára, akik regisztrálnak, valamint jog-és cselekvőképes személyek, vagy gazdálkodó szervezetek. A regisztrációval a Felhasználó elismeri, hogy


* 18. életévét betöltötte és cselekvőképes személy, vagy

* 14. életévét betöltött kiskorú személy, ám saját keresettel önállóan rendelkezik a Vatera által működtetett online piactér használata során, vagy

* gazdálkodó szervezet képviselője;

* és minden esetben a saját, vagy az általa képviselt gazdálkodó szervezet nevében, valós felhasználói adatai, illetve elérhetőségei megadásával regisztrál.

2011. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez kínai...

Önálló keresettel hogy rendelkeznék 16 évesen? Amúgy csak eladni akarok, venni nem, ha esetleg az összevissza licitálást akarnák ezzel az ,,önálló keresettel'' megakadályozni... Gondolom, csomó panasz lenne, ha egy 16 éves összevissza licitálna, és nem lenne meg a kerete a kifizetésükhöz...

De nekem meglenne... Más meg csak ELADNI AKAROK, ami 5 ft-ba kerül, plusz a jutalék.


Akkor most szabad használnom, nem?

2011. okt. 23. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak belinkeltem a Vatera szabályzatát, Te meg csak egyik fél fejével gondolkozol..

Eladni akarsz? Rendben, de a Vatera ezt nem tudja, hogy csak eladni akarsz. Semmi biztosíték, tiltás nincs arra vonatkozóan hogy ne vásárolj, igaz?

Ha eladsz és nem megy el az áru, akkor a feltöltési díjat felszámolja a Vatera, követelése van. Ha nincs önálló kereseted, hogyan fizeted ki.

Azt ne mondd, hogy miért vannak oda az X szer 5 Ft-ukkal, banki viszonylatban az 5Ft ugyanúgy behajtandó, mint az 5 millió.

2011. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!