Milyen boltot nyissunk?

Figyelt kérdés

Kereskedő-bolt vezető

Vendéglátó-üzletvezető

Szakközép iskolai érettségi bizonyitvány

Varró szakmunkás

Számító gép kezelői szak képzettségem van.


Mi kocsmára vagy valami varró boltra gondoltunk.

Ezeket a a "szakmákat"milyen ötltnek tartjátok?


2009. máj. 2. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kocsmát. Inni mindig fog a magyar ember.:) Kell neki idő, mig beindul, de megéri.
2009. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ötször is meggondolnám, hogy boltot nyissak a mostani világban. Hol laksz? Felmérted, hogy milyen hasonló bolt van a környéken ahol nyitni akarod? Nagyon sok minden szempontot figyelembe kell venned még ezen kívül. Pl. mennyi a kezdő tőkéd? meddig tudsz várni, hogy nyereség nélkül fenntartsd a boltot? alkalmazottat fogsz foglalkoztatni, vagy magad, család fog dolgozni? Én biztos nem nyitnék most boltot, annyi más lehetőség van ezen kívül! Azért sok szerencsét, ha mégis belevágsz!
2009. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem kombináld a kocsmát a varró bolttal, olyan kevés van... Ki tudja lehet bejön. :D
2009. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Diszkót nyiss. Meghívsz pár ismertebb magyar dj-t és máris özönlenek.

Hétköznap meg kávézóként, étteremként is tudod üzemeltetni.

2010. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!