Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen házakat lehet venni,...

Milyen házakat lehet venni, ilyen értékben?

Figyelt kérdés
Ez egy elég fura kérdés tisztában vagyok vele, de megszeretnék kérni itt olyan embereket akik az "építészettel" kicsit tisztában vannak, ugyanis az lenne a kérésem hogy tudnátok képeket linkelni, amelyek 4.000.000 € árkategóriában vannak.Tudom fura de nagyon kíváncsi lennék hogy 4 millió €-ért milyen házat lehetne venni pl. Amerikában, mint valami nyaraló stb. Fura kérdés de számomra fontos.Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat.
2011. aug. 30. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:

4 M €-t már luxus kategóriát kapsz bárhol a világon.

Németországban élek és még berlinben vagy nagyobb városban is 4 M€-t már luxuskategóriát vehetsz.

sokszor nézek ingatlan müsort és pl mallorcán is 4 M€-t már szószerint luxust kapsz.


DE ezt a luxust fent is kell tartani. vagy is veszel ennyiért egy ingatlant azt fent kell tartani ami szintén nem kétfillér.

2011. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha értem.Nagyon szépen köszönöm a válaszod :)
2011. aug. 30. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon keresgélhetsz a világ bármely részén: [link]
2011. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Smartguy86 ***** válasza:
Ilyen árban nem is luxusingatlanok vannak már, hanem presztízs ingatlanok. Olyan birtokok vagy épületek, amiknek a birtoklása társadalmi elismeréssel párosul. Elég kiforrott piaca van ennek a szegmensnek. Legjobb példa erre a Beverly Hills
2011. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Smartguy86 ***** válasza:

Azt még hozzátenném, hogy ez csak abban az esetben érvényes, ha egy személy számára való házra gondolsz.



Mert meg kell jegyezni, hogy egész háztömböket is vehetsz, amiben több lakás is van, vagy irodaházakat, amiknek az ára jóóóóval 4 millió euró fölött van.

2011. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A társadalmi elismerés alatt mit értesz ? egy picit konkrétabban kérlek
2011. aug. 30. 09:53
 7/9 Smartguy86 ***** válasza:
Pl hírességek veszik őket feltűnésből vagy mert egyszerűen olyanok az igényeik, amiket csak ezek a jó elhelyezkedésű ingatlanok elégítenek ki. Ezeket általában híres építészek tervezik, vagy már korábbi házakat újítanak fel ezekhez az igényekhez. Mindenféle sallangot nélkülöznek...
2011. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű magyarázat: Rózsadomb.


- Nincs is olyan hűdejó helyen

- Régi házak vannak rajta nagyrészt

- Télen a bömössel kínszenvedés felmenni a szűk, meredek utcákon.


És mégis baromi drágák az ingatlanok. Mert PRESZTIZS ott lakni. Mikor csevegnek a burzsuly Móka-Mikik a frakkos bálban akkor milyen hülyén hangzana már, hogy:

- Ah, lecseréltem a Rózsadombi villámat

- Igen, és mire?

- Kiköltöztem PÉCELRE!


Lehet, hogy 100x jobb házat építtetett magának Pécelen az ember, mégis madárnak néznék.

2011. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan van olyan sok pénzed?:o
2011. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!