Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik kellenek ahhoz, hogy...

Mik kellenek ahhoz, hogy saját boltom lehessen?

Figyelt kérdés
Milyen papírok illetve engedélyek kellenek hozzá, mennyibe fog kerülni az egész hogy csak elindítani tudjam. könyveléses dolgok, egyszóval mindent szeretnék tudni.
2011. aug. 22. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz boltot nyitni ha lila gőzöd sincs? Először is keress meg egy könyvelőt, közben végezz el egy kereskedői-boltvezetőit és majd aztán lehet boltod...
2011. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 vagyok és még tanulok jópár évig meg mellette dolgozok. ezért vagyok rá kiváncsi mert suli után szeretném megnyitni
2011. aug. 23. 22:14
 3/4 Gombázs Dzsó válasza:
hát Metin2-ben én boltot úgy szoktam nyitni, hogy leveszem a rucimat és veszek egy zsákot a vegyyeskereskedőnél majd megadom a nevet, a cuccokat belerakom, megadom az árát enter és már kész is. kb. 10 perc alatt meg van
2011. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az is jó de én a valós életbe szeretnék nyitni
2011. szept. 19. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!