Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Motorépités. Szerintetek megéri?

Motorépités. Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Pályakezdőként karosszérialakakatosként szeretnék az állandó munkám mellet,otthon,a saját garázsomban motorokat épiteni,átépiteni,mert ez az álmom.Szerintetek lenne rá igény?MEgvalositható lenne?Minden érdekel ami a kérdésel kapcsolatos.Hol tudnám megnézni,milyen engedélyek szükségesek pl. egy átépitéshez?
2011. aug. 10. 07:16
 1/1 akos127 válasza:

Hú ez régi kérdés, de nem baj.

Szerintem a legnagyobb gond Magyarország.

Ha viszont működő motort veszel alapul annak a váz nyakát használod az építéshez és meg van a papírod a motorhoz, az félig meddig már legálisabb mint a saját nyakad! :)

Mo. ki keres épített motort? Csak azt ajánlom hogy építs egyet magadnak és hirdesd meg.

Én is karosszéria lakatosként kezdtem ma már Angliában motorkerékpár szerelő vagyok. Túl sok a gátlás és akadálynak eléd görgetett bürokratikusság Magyarországon, én elmenekültem!

Nem hagyják az embereket kibontakozni, olyan ott mintha börtönben adnak két szobát egy helyett, picit jobb mint egy szoba, és meghúzod magad. Akinek esze van az külföldre megy vagy külföldre dolgozik.... na ebből fakad az ötlet, Mo.-n épített motort külföldre eladni.

De akkor is az első példányt meg kell építened és nem holmi össze lapátolt ócskavasnak kell hogy kinézzen.

Vedd úgy hogy az a motor alapozza meg a jövődet.

Ilyenkor jó ha páran vagytok és áll valaki pénzesebb is mögöttetek.

Good luck!

2013. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!