Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mobilos e-bankot hogyan...

Mobilos e-bankot hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Most indítottam el egy egyéni vállalkozást. A könyvelőm azt mondta a banki utalásokat intézhetem a mobilomon is,az e-bankon keresztül,így nem kell csak ezért a közeli nagyvárosba bemenni. El tudná nekem ezt magyarázni valaki érthetően?
2011. aug. 9. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Interneten keresztül adhatsz megbízást a bankodnak (átutalás, egyenleglekérdezés, betétlekötés, stb.). Mobilon talán nem túl kényelmes, de számítógépen könnyen kezelhető. Minden banknak van ilyen számlacsomagja.
2011. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod
2011. aug. 10. 08:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném ehhez hozzáírni, hogy a mobilra kapok kódot,amivel ehhez a szolgáltatáshoz hozzáférek. De egyáltalán nem értem sajnos.
2011. aug. 10. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kódot pl az erste-nél a belépéskor be kell írni a webes felületen a felhasználónév és jelszó után, majd enged belépni. Ha meg csináltad a tranzakció adminisztrációs részét akkor ezzel a kóddal érvényesíted. Ez után fog teljesülni.


Az unicreditnél akkor küldik amikor már a tranzakció adminisztrácijával elkészültél, kijelölted a tranzakciót és a rendben gombra kattintasz. A kapott 6 számot folyamatosan beírod a kis ablakba és elküldöd.


Kb. ennyi.

Kérdés mit nem értesz?


Mellékesen kell egy szerződés a bankkal, hogy egyáltalán ezt meg tudd csinálni.

Melyik bank?

2011. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A K&H-nál vagyok, és már azóta szerencsére sikerült megcsinálni.
2011. aug. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!