Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen engedélyek szükségesek...

Milyen engedélyek szükségesek egy műkörömszalon nyitásához? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mert az ántsz-nél azt mondták, hogy csak nekik kell beadni egy papírt, majd kijönnek ellenőrizni, de nem kell a hivatalból sem engedély. Van ahol pedig azt olvastam, hogy szükséges nyilvántartásba vetetni. Egy kft-ről van szó, és a működés helye már telephelyként be van jegyezve.


Köszi a válaszokat!


2011. aug. 9. 19:48
 1/3 anonim válasza:
Akkor szerintem más valóban nem kell...ők megnézik a megfelelő vízellátást, szellőzést, burkolatokat stb. Én úgy emlékszem más nem kellett, ha a telephely már be van jegyezve bár én EV vagyok...
2011. aug. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
önkormányzatnál kell bejelenti a tevékenységet és ők majd szólnak az antsznek.
2011. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nah kiderítettem:)


Második válasz téves, nem szükséges bejelenteni az önkormányzatnál, hanem közvetlenül az ántsz-hez kell menni, egy általad írt papírral(nincs formanyomtatvány), hogy ezt akarod, és 30 napon belül kijönnek.


Működési engedély vagy önkormányzati nyilvántartásba vétel szolgáltatások esetében nincs.

Csak kereskedelmi tevékenységnél működik, hogy kéred az engedélyt és az önkormányzattól szólnak a hatóságoknak.

2011. aug. 15. 01:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!