Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy hétre is lehet valaki...

Egy hétre is lehet valaki egyéni vállalkozó?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak fél hétre...

(vagy fél nyolcra)

2011. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
b+!!!
2011. aug. 4. 08:52
 3/10 anonim ***** válasza:
végülis, igen. mert ha kiváltod vállalozóit, onnantól kezdve vállalkozó vagy, a vállalkozó meg akármikor visszaadhatja az igazolványt, és 5 évig nem igényelheti újra. vagy akár fagyaszthatod is. egyébként mire kell? mert ha 1-2 munkára, és a tevékenységi kör megengedi, lehetsz adószámos magánszemély. azzal nem nyírod ki a lehetőségét annak, hogy 5 éven belül újra vállalkozó legyél.
2011. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak. az ötévig nem igényelhet ujra már rég nem igaz. kiváltom visszaadom és ujra kiváltam vagy szüneteltetem...
2011. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tényleg? mióta?
2011. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mióta én dolgozom a könyvelés területén, azóta ez már nem igy van, azaz 2001 óta biztosan nem igaz
2011. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
adószámos magánszemélyként milyen adók terhelnek?
2011. aug. 4. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:
eh, 2001? tavaly még így vizsgáztam belőle.
2011. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felvilágosítana valaki, hogy mi az a adószámos magánszemély,mint vállalkozó. Evvel egy esetleges fekete munkát is lehet legalizálni, ha a munkaadódat nem akarod lebuktatni , mivel a környék m unkahely szempontból zéró.
2011. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen képzeld 2001 óta és nem tudom miből vizsgáztál de tavaly a párom taxis vállalkozói ismeretekből és ősrégi törvények alapján hülyeségből vizsgáozott. Nem frissitették ott a tananyagot. :(( Tehát tudom hogy sok helyen elavult ismereteket kaptok, kapunk... Mivel soksor mire megtanulod már meg is változik...
2011. aug. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!