Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri Fornetti-s nyitni?

Megéri Fornetti-s nyitni?

Figyelt kérdés
Az induláshoz nem is kell olyan nagy tőke, de egy forgalmasabb helyen (busz végállomás, metrónál) megéri-e nyitni egy üzletet?
2011. júl. 31. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A fornetti előtt szinte mindig áll a sor.
2011. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mekkora tőke kell hozzá?
2011. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg kell érdeklődni a Fornetti-nél a franchise feltételeket. Nekem egy energiaital cégnél van franchiseom, gondolom hasonló szerződés és jutalékrendszer.
2011. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És megéri azzal a céggel?
2011. aug. 1. 21:18
 5/6 anonim válasza:
A haszon hány százaléka a tied?
2011. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Számomra egyértelműen megéri. A százalékos arányokról, ITT nem mondok semmit ( szerződés köt ). Annyit eltudok mondani, hogy 27 db mobil pultot és 4 db VW kisbuszt fix havi díjért lízingelek a gyártótol. A pultok nagyobb része kiosk pult, amit bevásárló központokban, áruházakban és oktatási intézményekben vannak felállítva. A mobil pultok kisebbik része, két ember által percek alatt összeépíthető pult, amelyet tereken, utcákon néhány pillanat alatt fel lehet állítani. Én előállítási áron vásárlom 3 féle kiszerelésben az energiaitalt, de ennek feltétele a heti 350 kartonos azaz 7200 db-os rendelés. Előállítási árra rámennek a saját költségeim, és ez után értékesíti őket a pultokon dolgozó közel 90 ember. A legutóbbi 3 hétig tartó melegeben előfordult a heti 13000-15000 dobozos rendelés ami el is fogyott. Tudomásom szerint rajtam kívűl, még egy ilyen franchise értékesítő létezik az országban aki velem együtt áruházi mennyiséget értékesít.
2011. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!