Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehetne? ( esetleg...

Hogy lehetne? ( esetleg később) Többi lent

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Komolyan veszem az éneklést, 5.-es korom óra éneklek, énektanárhoz külön nem jártam de neten rengeteg dologra rákerestem pl éneklési praktikák, módszerek,suliban léptem is már fel. és 1-2 év múlva szeretném ha valahogy a nyilvánosság elé kerülhetnék ha értitek. Azt szeretném tudni hogy jó elindulási pont-e ehhez youtubra cover videókat feltenni, vagy tudtok-e valami lehetőséget befutásra. ( ne írjátok légyszi hogy x--factor vagy megasztár)
2011. júl. 24. 17:18
 1/2 anonim válasza:

A YouTube szerintem ok.

Esetleg még megpróbálhatsz készíteni egy demo-albumot és valami csóré kiadóval forgalomba hozni. Bár lehet hülyeség, mert távol állok a témától. Csak egy tipp.

2011. júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem is jó a youtube. asszem már sok énekest fedeztek fel youtube-on keresztül. de nem értek én se hozzá.

sajnos nekem is van hasonló vágyam, amit még eddig nem tudtam beteljesíteni (nem énekléssel kapcsolatban)

2011. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!