Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol tudnék befektetőt találni...

Hol tudnék befektetőt találni a vállalkozásomhoz?

Figyelt kérdés

Egy teljesen új informatikai-szórakoztató ipari vállalkozást szeretnék indítani, ami ha bejön, szeretnék tovább is bővíteni.

Az első üzlet (mint majd a többi is a tervek szerint) egy bevásárló központban lenne, ahol már tárgyaltam a vezetőséggel, ott "el voltak ájulva" a dologtól, és nagyon szívesen lennének partnerek a dologban.

csak hiányzik cirka 2 Millió forint, amit nem tudok előteremteni. árulom az autót, dolgozom, de még így is hiányozna kb. annyi.

Tippek? tapasztalatok?


2011. júl. 1. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon biztos vagy a dolgodban, akkor érdeklődhetsz a bankoknál is különféle vállalkozásoknak nyújtható hitelek felől (jó eséllyel ingatlanfedezetre fogják adni, vagyis, ha bukik az üzlet, akkor úszik a házad is). De előnye, hogy ha jól megy az üzlet, akkor hamar visszafizeted a 2 milkát és onnantól a magad ura vagy, míg egy "befektetőtárstól" jóval nehezebb megszabadulni.
2011. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Na látod nekem is ez a problémám, én is egy informatikai vállalkozásba kezdenék, az is szórakoztatóipari lenne, talán kicsit másfajta szórakozás, még némi pénzem is lenne hozzá, csak éppen némi tőkével és elszántsággal is rendelkező társakat nem találok hozzá... Ez van. Ettől függetlenül szívből kívánom neked, ha nekem nem, legalább neked jöjjön össze amibe belevágtál!
2011. júl. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az autót nem biztos, hogy eladnám. Jó lehet az hitelfedezetnek is plusz tudsz még vele járni, ügyintézéshez is jó.

Nézd meg a privatbankar.hu-n, hogy milyen hiteleket ajánlanak a bankok. De csak akkor ajánlom, ha biztos vagy abban, hogy a hitelt vissza tudod fizetni, illetve bejön az amit kitaláltál.

2011. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!