Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen kis vállalkozást...

Milyen kis vállalkozást indíthatnék panellakásban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pl. kuplerály.


mihez értesz?

2011. jún. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kupleráj az pontos j, de amúgy az egyik létező legkorrektebb válasz. Egyébként mehet még bármiféle (pénzügyi) tanácsadó cég, MLM szerencsétlenkedés, de akár egy villanyszerelő vállalkozás bázisa, vagy műszerész, vagy mérnökiroda is könnyedén kialakítható.
2011. jún. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen kis irodát be tudsz rendezni. Valamint a kis helyigényű dolgok működhetnek, pl. lehet ötvösséggel foglalkozni, varrni, modellvasutakat készíteni..
2011. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kereskedelmi üzletek, illetve zajos (fúrás-faragás) tevékenység kivételével szinte bármit. Attól függ, mihez értesz. Én már láttam fodrász-üzletet, varrodát, különböző irodákat, bármit.
2011. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Műkörmözés mondjuk, de nem tudom mi a végzettséged és mennyi a kezdőtőkéd, így nehéz bármit ajánlani.
2011. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Webshop. Üzlet nem kell. A nagyker szállítótól átveszed az árut, a megrendelőknek szét csomagolod, postázod. (leegyszerűsítve a tevékenységet) Később léphetsz, egy kisebb, akár panel alagsorában lévő külön helységbe dolgozni.
2011. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Kereshetsz olyan vállalkozót, aki üzlethelyiséget bérelne, de egyedül nem tudná fizetni. Pl két szobás lakásnál tied lenne az egyik, övé a másik.

Én már menyasszonyi ruhaszalont is láttam panelban :)

2011. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egy üres lakásról lenne szó, ott lakok ugyanis.
2011. jún. 6. 22:19
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kuplerájt, és már munkaerő is van. :-D
2011. jún. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jössz dolgozni anyáddal együtt? :)
2011. jún. 9. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!