Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit tegyek? Ezt a vallalkozast...

Mit tegyek? Ezt a vallalkozast megeri folytatni?

Figyelt kérdés

Lassan el kene kezdjem a jovomet tervezni a szuleim elvaltak, Edesapamnak van egy auto szervize eleg komoly 6 boxaval(Muhely helyiseggel ) abbol 2nel van kozepes szereloi felszereles es egyik festo ahol a festes folyik. Edesapammal ugy gondoljuk h mivel mar 3 eve elkezdtem komolyabban besegiteni elegge megerne h en vigyem tovabb a vallalkozast. Ez egy olyan vallalkozas ami nem megy sem a legfenyesebben, de azert rosszul sem, megel belole apam ugy h nem aggodik szamlak miatt meg ilyesmik es meg sok kirandulasra is futja, de vamnak hullamvolgyek 2-3 hetes munka nelkuli idoszakok!

Az igazsag az h a cegnek szinte semmi reklamja nincs de abszolut semmi edesapam regi kliens koreibol jonnek es meg igy is jo ezt meg be lehetne lenditeni, reklamokkal stb de viszont anyam mindig mondja, h ne autos szakiskolaba menjek hanem informatikai szakra es probaljam meg azt a teruletet de nekem apam vallalkozasat tunik logikusabbnak tovabb vinni nem?

Ha nem igy latjatok erveljetek, erdekelne, az informatikus palyafutasom a 0bol kene megcsinalni vagy akarmi mast es ez az autos dolog meg ott van csak folytatni kell! Ez lenne a helyes dontes nem? Mellesleg en szeretem is nagyon!


2011. máj. 5. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szereted is, akkor mi a kérdés? Én biztos folytatnám a helyedben. Ahogy írod, még fejleszteni is lehetne.

Én ugyan csak dolgoztam autószervizben, de nekem nagyon bejönne, ha ilyen lehetőségem lenne.

2011. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább az autószerelés,mert ez biztosabbnak tűnik. Informatikus sok van. Csak az tud érvényesülni,akinek megfelelő kapcsolatai vannak,vagy szuper tehetséges.
2011. máj. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szereted, reklám nélkül is megy egy bizonyos szinten, gépek is vannak, akkor csináld és fejleszd tovább.

Egy számítógépes barátod meg csinálhat egy kis reklámot a vállalkozásodnak.

2011. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen en is igy gondotlam koszonoma valaszokat nagy hujeseg lenne itt hagyni mindent egy bizonytalan dologert
2011. máj. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!