Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek jó vállalkozó...

Szerintetek jó vállalkozó leszek, ha felnövök?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. A Szent István Közgazdasági Szakközépiskolába járok. Idén kezdtük el a gazdasági alapfogalmakat és nagyon érdekel. Mindig is üzletelni akartam. Bármivel. Most nemrég sikerült néhány száz dollárt keresnem egy internetes játékon, ahol termékeket gyártottam, nagyon jól is ment, csak sajnos kitiltottak a játékból, mivel kiderült, hogy nem vagyok 18. Szinte mindenben az üzletet keresem, és elég jól kezelem a pénzt.
2011. ápr. 7. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, nem lehet így előre szerintem megmondani, de csak rajtad múlik, így tovább.
2011. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Majd az Élet eldönti.. :)
2011. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
manapság az is elég hogy ne csakj adót...
2011. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elárulnád annak az internetes játéknak a nevét ahonnan kitiltottak?
2011. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem van egy tippem, de nemakarom lelőni a poént, megvárom a kérdezőt:)
2011. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Secondlife a játék neve. Tök jó. Próbáld ki. Ingyenes, szóval nem kerül semmibe. Ha regisztráltál, keresd Rex Bohemiant, vagy a H-art Club-ot
2011. ápr. 7. 18:49
 7/9 anonim válasza:
Ez csak is rajtad múlik , ha van egy célod , és szenvedélyesen csinálod amit csinálsz és nem hagyod abba akkor sikeres leszel.
2011. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, én meg szeretnék vállalkozásba kezdeni.

Lennél a vállalkozási tanácsadóm?

Mert tanácsokra lenne szükségem.


Írj privit, ha érdekel. Kíváncsi vagyok, hogy a valóságban milyen meglátásaid, tanácsaid vannak, mennyire lennének használhatóak...

2011. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Suliban nem tanítanak a vállalkozásra ( egyetem sem). Közgázosok alapból nem tudnak vállalkozni ( sokan azt hiszik, aki közgázosnak tanul, az majd pénzt is tud teremteni :D, ami nagyon nem így van)

ezt nem sértés -képpen mondom, hanem ténylegesen arra utalok , hogy valójában nem tanítanak pénzt és értéket teremteni egy iskolába sem. Csak lexikális tudást nyújt egy iskola, ami gyakorlatban nem fog sokat érni.


Tehát előre nem lehet tudni kikből lesz jó vállalkozó.

Ez majd akkor dől el, mikor belekezdesz egy vállalkozásba és kiderül van e tehetséged, jó éleslátásod, kreativitásod, és jó helyzet felismerésed az adott helyzethez, vagy sem.

2011. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!