Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kezdő műkörmösként hogyan...

Kezdő műkörmösként hogyan érdemes kezdeni a vállalkozást?

Figyelt kérdés

Részletek:

Még sosem volt vállalkozásom. Jelenleg még vendégköröm sincsen. Hogyan szerezzek vendégkört? Mindenképp ki kell váltani az ipart, vagy van valami más módszer is, amivel törvényt sem sértek, és olcsóbb is havonta? Gondolok itt az elektronikus kis-könyvre stb... Jogi dolgokhoz nagyon nem értek, viszont épp ezért szeretnék tanácsot kapni. Nem szeretném, ha a konkurencia már csak bosszúból is feljelentene, de ha meg is teszi, ne köthessenek bele semmibe! Konkrétan házhoz menő körmös lennék, viszont addig nem hirdetem magam, míg valami hivatalos engedély, vagy valami a kezemben nincs. Mi lenne célszerű? hol kell kezdeni?

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!


2011. ápr. 3. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Elektronikus kiskönyv???? miről maradtam le??? küld már légyszi egy linket hogy mi az, mire gondoltál ez alatt.


Kezdésnek jó ez a házalás ha be mered vállalni, utána meg ugyis beszélsz egy könyvelővel és majd elmondja hogy vágj bele, nem neked kell mindent csinálni, nyugi.

2011. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Bocsi a kommentért,de én is dettó ebben a helyzetben vagyok.A házalást én nem merem bevállalni,meg se autó se semmi de itthon tudnék vállalni.Én sem tudom hogyan lehetne "hivatalosan"csinálni,de egy könyvelőt mindenképp érdemes kifaggatni.
2011. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:


Ezt az elektronikus kis könyvet egy ismerősömnek ajánlották, aki kocsmában dolgozott mint alkalmi munkás. Állítólag visszavonták a kis könyvet, és január 1.-től már csak a neten lehet bejelenti, ha akad valami. Ehhez úgy tudom, kell valami elektronikus aláírás, ami havonta pár ezer forint. Én legalább is így tudom.


Második válaszoló:


Nekem sincs se autóm, se munka lehetőségem, és mivel még kezdő vagyok, nálam mindenki elvárja, hogy ingyen csináljam a körmét :( Az pedig ugye nem üzlet... Nagyon oda kell figyelni, mert könnyen feljelenthet a konkurencia... Vagy épp egy jóakaratú szomszéd... Ezért is filózom, hogy kellene csinálni, hogy az emberek is jobban megismerjenek...

2011. ápr. 4. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!