Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiért nyithatok egy kis...

Mennyiért nyithatok egy kis "beülős" helyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal vagyok, és most kb életcélommá vált, hogy egy kis beülős helyem legyen. Ahol fiatalok (16-24) leülhetnek dumálgathatnak, iszogathatnak, akár családiasabb bulikat rendezhetnek.


A kérdésem az lenne, hogy mennyibe kerülnek az ehhez kellő engedélyek?


pl.: hogy árulom az alkoholt vagy valamit.

meg ilyen működési engedély stb ilyesmik.


Várom a válaszok.

Ha esetleg valaki linkelne erről valamit az is megfelelne.


Plusz érdekelne, hogy egy nagyobb városban (nem feltétlen ragaszkodom Magyarországhoz sem) mennyire lenne ennek jövője?

Köszi előre is!

üdv!



Jah még valami. Kell ehhez bármiféle végzettség? Vagy szimpla vállalkozóit kiváltanom? (ha esetleg én akarnék a pultban lenni vagy sem...???)


2011. márc. 22. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

nem tudom mi mennyi, de az tuti, hogy egy ilyen vállalkozás indításához kell legalább egy 4-5 milliós tőke.


hely bérlet, berendezés vásárlás, marketing, felfuttatás, akkor az engedélyek, alkalmazottak esetleg, stb. Tehát ha nincs 4-5 millád, addig nagyon értelmetlen is ebben gondolkodni, amúgy az engedélyekhez tárcsázd fel a helyi önkormányzatot, p.hivatalt stb és megmondják.

2011. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!