Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik Norvég részvény likvid?

Melyik Norvég részvény likvid?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 18:24
 1/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Tudtommal minden részvény likvid. Ez a lényege, hogy rövid idő alatt lehet sokat kaszálni, de nagy kockázattal. Ha veszel egy részvényt azt bármikor eladhatod.
2011. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

légyszi csak olyan írjon akit tőzsdézett már


OFF a részvényekkel amiket minden perceben vesznek nem lehet nagyot kaszálni de azt mindig el lehet adni már bocs de az illikvid papírokat nem lehet bár mikor eladni valamikor 2 hetet kell várni hogy elad

2011. márc. 19. 22:39
 3/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Lehet, ezért irtam, hogy tudtommal, mert ezek az illikvid dolgokkal én még nem is találkoztam olyan ritkák. Én amondó vagyok, hogy nem kell mindent tudni, de tudnom kell hol keressem, szóval itt egy teljes szakértő gárda, akiktől meg tudod kérdezni:

[link]

2011. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sread értékéből tudod megállapítani. De ha tőzsdézel, feltételezem, hogy tisztában vagy a spread fogalmával.
2011. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A norvég blue chip részvények mindenképpen, nézd meg melyek azok.
2011. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!