Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szoláriumot hogy lehet nyitni?

Szoláriumot hogy lehet nyitni?

Figyelt kérdés
hogyan lehet szolit nyitni, mondjuk az otthonomban? milyen engedélyek kellenek és végül is hol lehet beszerezni őket?
2011. márc. 11. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
fogadokcsajvagy :P
2011. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmondom az én szemléletemet/tanácsaimat.

1, Először is, egy Kft. alapítása lenne célszerű, amihez minimum 500.000forint szükséges, és tanácsos még egy tagot szerezned.

2, Az otthoni szolárium szerintem nem jó ötlet. Célszerű lenne egy üzlethelyiséget bérelned valami nagy lakótelepen.

Sajnos nem tudom, hogy milyen engedélyek szükségesek, de a Google a barátod. Szerintem különben nem szükséges, különös engedély.

A legnagyobb gond a pénz tehát. Érdemes lenne annyi pénzt összegyűjteni, amiből ki tudod fizetni a vállalkozásod első 6 féléves kiadásait, mivel addig általában mínuszos a vállalkozás. Az áram díj magas, hiszen a szolárium sok áramot fogyaszt ugyebár. Emellett a szoláriumokat is ki kell bérelni. Sok sikert!

2011. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen második!!:) Elsőnek: Yeah..:)
2011. márc. 12. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik találtam neked valamit. Egy szolárium franchise rendszer. Elég életképesnek néz ki a dolog. Keress rá, valami kiwi szolárium franchise a neve. Teljesen magyar. Sok sikert! (Még nem túl elterjedt)
2011. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!