Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Minek van most piaca? Mit...

Minek van most piaca? Mit lenne érdemes árulnom?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető élelmiszereket multi alatti árakon (cukor, étolaj, liszt, stb). Most tuti üzlet.
2011. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Házi tojás 25.-Ft-ért.
2011. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%
cukrot!!! de ne 400ft-ért!!!!!
2011. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%
Energia... abból van és lesz egyre kevesebb.
2011. márc. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én álom és reményárus vagyok 12 éve, imádom, és óriási igény van rá. örömet jelent nekem is, az embereknek is, és tisztességes jövedelmem van belőle, áldott minden megkeresett forintom :)
2011. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A jó házi pálinkának! Nagyon szépen lehet vele keresni, de csak nagy mennyiségben érdemes gondolkozni.

De szerintem, most minden házi jellegű dolognak piaca van, lesz. Van egy rakás értékelhetetlen bio élelmiszer, ami ártalmas az egészségre.

Házi élelmiszerekkel nem lehet ugyan betörni a multik piacára, de szerintem jó kis üzlet. Városon mondjuk ez nehezebben kivitelezhető, de ha van egy vidéki ismerős, akkor igazán sokat hozhat a konyhára.

2011. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!