Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Munkanélküli vagyok! Egy...

Munkanélküli vagyok! Egy honapja . Kertész szakmám van. Szeretnék kertgondozásal, kertépitésel, metszésel foglalkozni! Milyen iratok kellenek? Egyátalán érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 13:30
 1/1 anonim válasza:

én kertépitö vagyok egy ideje, megfordultam pár embernél, de sajnos elég negativ tapasztalataim vannak!! :S a kertépités elég nehéz fizikai munka, a fönökök rendszerint köcsögök, és többnyire feketén megy az egész. Ha meg bejelentenek akkor minimálbér oszt kész!! :S A kertgondozást szerintem vagy maszekba tudod csinálni, de azt nem hiszem, hogy kertfenntartásbol megtudsz élni, ha csak nincs heti kb. 20 kerted ahova folyamatosan tudsz menni vagy pedig a kertépitök szoktak még kertfenntartással foglalkozni. A mettszés szerintem meg benne van a kertfenntartásba, de lehet h tévedek. :)

remélem tudtam segiteni, ha nem akkor meg bocsi, hogy untattalak ezzel a hosszu szöveggel!! :D

2009. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!