Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Főállású MLM-ek! Ki melyik...

Főállású MLM-ek! Ki melyik céget választotta és miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy olyat ami megoldja a nyugdíjas éveimre a gondjaimat és ha jól dolgozom még jól is kereshetek vele.
2011. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Bocsi, még másodállásban csinálom.
2011. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetne a cég nevét?
2011. febr. 2. 14:44
 4/6 anonim válasza:

A párom dolgozott a Brókernetnél, 1000. 000 Ft-ot vesztettünk vele, ami elég nagy szó. Aztán a Zepternél 500. 000 Ft-ot csaltak ki tőlünk. Itt a becsületes, jóravaló emberek NEM TUDNAK érvényesülni. Csak a cápák, a "mindenkinátgázolók", és bűnözők.

TAPASZTALAT.

Vannak ilyen kis aranyos MLM-ek, pl. Ökonet, egész jó termékeik vannak, de ha nincsenek gazdag ismerőseid, elég nehéz belőle megélni.

2011. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi még nem vagyunk főállásúak, de a cél ez.

1,5 éve vagyunk a cégnél.

Cég: FLP (Forever Living Products)

Választás okai:

- jó csapat,

- jó terméktapasztalatok (sajátunk),

- a termékek minősítései,

- a jutalékrendszer (örökölhető jogdíjas rendszer),

- oktatási háttér (ingyenesen),

- régi, stabil cég nagyon nagy magyarországi éves forgalommal.

2011. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, csatlakozom a 15.18-ashoz, miután nekem nincs más lehetőségem,hogy kiegészítsem a fizetésemet, azért csatlakoztam ehhez a társasághoz. Az ingyenes oktatás, egymás segítése, itt mindekinek közös az érdeke, bárkihez fordulok segít, és ez nagyon sokat jelent. Nem lehúzás és nem termékforgalmazás.

Aki a Brókernetnél ennyit bukott, (mivel,) azon csodálkozom, hogy hagyta magát még utána a Zepternél is ennyivel "átverni", nem értem, nem kötelező vásárolni. Én is voltam bemutatójukon, nekem drága, de láttam jó termékeket. Mivel vertek át?

2011. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!