Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell egy kisvállalkozás...

Mi kell egy kisvállalkozás beíndításához? Tőke? Hány alkalmazott lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az ötleted?
2011. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mibe gondolkodsz.Ha mondjuk egy kis élelmiszerüzletbe akkor kb 3 milla és mondjuk 2-3 alkalmazott.Attól függ szeretnél-e beállni dolgozni vagy sem.
2011. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 100 forintos bolt, vagy one euro market-ezekben gondolkodom, ha valaki működtet ilyet és tudna segíteni, azt megköszönném.
2011. jan. 29. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen üzlethez kb 10 ember elég.3-4 pénztáros,1-2 asszisztens, meg vagy 2-3 beszerző akik beszerzik az árut a nagykereskedésektől esetleg gyáraktól + nem árt egy fuvarozó egy teherautóval,hogy ne kelljen másnak szállítási költséget fizetni.

Tőke:na egy ilyen üzletnél már húzósabb,mivel többféle áru van,nagyobb bolthelység stb.Én azt mondom egy olyan 7-10 millió és akkor minden kényelmesen megy.

2011. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pfffff, hát ez akkor már nem kisvállalkozás. :p

De szerintem 10000x olcsóbban is megoldhtató. Pl minek 10 alkalmazott???? Az attól függ, hogy mekkora lenne a bolt de arról szó nem esett. Meg minek nagy teherautó sofőrrel??? Egy kis pick up vagy akár egy kombi személyautó is elég bőven. Szerintem egy kis bolthoz (30-40nm) elég 1 alkalmazott, ha hosszú a nyitvatartás akkor kettő, hogy tudják váltani egymást.

2011. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:az hogy mi a kis vállalkozás az relatív.

Igaz nem figyeltem arra hogy kis vállalkozást kérdeztek,és hidd el nem elég egy kombi személyautó a , ha a legolcsóbban akar kijönni a tulaj akk kel egy pl egy Ford Transit rövid változat pl egy T280-as.

2011. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!