Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire gáz így előre honlapo...

Mennyire gáz így előre honlapot készíteni a cégnek?

Figyelt kérdés
Cég alapítás lesz a közeljövőben, de különböző később várható, a vállalkozás számára előnyös dolgok miatt a cég bejegyzés, és az egész hivatalos cég alapítás csak 2-3 hónap múlva esedékes. Viszont a cég honlapja már majdnem készen van. Persze azt lehet inaktiválni stb. De mi van ha már így elkezdenénk a működést, lehet az első időszakban még amúgy sem lenne megrendelés, stb. Amúgy szolgáltatással foglalkozó cég lenne. Szóval mennyire gáz így elkezdeni a neten hirdetni stb? Vagy csak annyi, hogy kiírjuk az időpontot, hogy mikortól dolgozunk, és ha ez így jó valakinek, akkor addig meg csak felvesszük a megrendeléseket (ha lesz)?
2011. jan. 26. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

dehogy gáz


de a dátum jól látható legyen...


legalább nem nulla megrendeléssel indulsz

2011. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom azt, hogy esetleg emiatt már veszítsek is az ügyfelekből, mert azt mondja, hogy jó, akkor néz valaki mást, ha én csak 1 hónap múlva tudom neki ezt megcsinálni. Így őt valószínű el is vesztem, mert később sem fog visszanézni, mert tudat alatt ez egy rossz tapasztalat lesz neki.
2011. jan. 26. 15:17
 3/3 anonim válasza:
Mondjátok, hogy annyi munkátok van, hogy csak 2-3 hónap múlva tudtok a megrendelővel foglalkozni. Reklámnak nem rossz. :) (Á, nehogy..)
2011. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!