Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Utánfutót szeretnék építeni,...

Utánfutót szeretnék építeni, milyen dokumentumokkal kell rendelkeznem, hogy le tudjam vizsgáztatni?

Figyelt kérdés
Hallottam összeépítési engedélyről, műbizonylatokról, számlákról, és érdekelne az ügyintézés költsége is. Úgy tudom ha egyedi utánfutót veszek, akkor is át kell hogy adja az eladó ezeket a dokumentumokat, különben nem tudom levizsgáztatni sem.
2009. febr. 1. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bemégy egy autóvizsgáztató helyre, és megkérdezed, hogyan lehet ügyintézni ezeket a dolgokat, akkor valószínű, megmondják, mi a menete. Nem tudom. Talán.
2009. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igy van kb ezek a doksik kellenek hozzá.de ha te építed akkor nem lesz összeépítési engedélyed azt csak gépészmérnök állithat ki.
2010. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!