Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudok kezdő vállalkozói...

Hogyan tudok kezdő vállalkozói kiskönyvet kiváltani, és mennyi idő alatt kapom meg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy meg fog szűnni, de az egyik munkahelyen vagy ez vagy startkártya kell. 22 éves végzős diák vagyok!
2009. jan. 31. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdésed nem egyértelmű, de szerintem az alkalmi munkavállalói könyvről van szó. A területileg illetékes munkaügyi központnál lehet igényelni.


[link]

2009. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De ha startkártyával felvesznek szerződéssel, akkor miért nem azt választod? az apeh-nál kell a start kártyát igényelni a szerződés aláírása előtt! Az alkalmi munkavállalói kiskönyvet pedig valóban a munkaügyi hivatalban igényelheted.
2009. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!