Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen végzettség kell ahhoz...

Milyen végzettség kell ahhoz hogy valakinek ruházati boltja legyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
kereskedelmi és/vagy boltvezetői
2011. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá semmilyen végzettség.

2009 OKTÓBERÉTŐL NEM KELL HATÓSÁGI ENGEDÉLY.

bemész az önkormányzat jegyzőjéhez, és bejelented, hogy boltot szeretnél nyitni, vinned kell a vállalkozói igazolást, a bolt nevét és nyitvatartási idejét.

A jegyző értesíti az illetékes hatóságokat, és ezek a későbbiekben előre egyeztetett időpontban jöhetnek ellenőrizni.

Jelen esetben ÁNTSZ, ÉS AZ ÉPÍTÉSÜGYI HATÓSÁG VAGY VALAMI ILYESMI JÖN ELLENŐRIZNI. Ruhához nem kell más.

A bolthoz szükség lesz egy APEH által elfogadott pénztárgépre is. Bejelentés után akár még aznap kinyithatod a boltot.

8 órában kell bejelentve legyen valaki, vagyis pontosabban a lényeg, hogy nyitvatartási időben legyen az üzletben boltvezetői végzettséggel rendelkező ember.


Tehát úgy tudom végzettség nem kell, hanem egy olyan személyt kell felvenned, és igazolnod boltvezetőnek akinek van.


De annyira nem vagyok világos ebben, én inkább ilyen cégeknek az üzletét a vásárlói körét dobom fel, de nagyjából átlátom ezeket is. Remélem tudtam segíteni, ha kell jó könyvelő, azt ismerek. Valamint ha kell segítség miként tudnál úgy elindulni, hogy idővel igen sok vevőd legyen akkor vedd fel velem a kapcsolatot.

2011. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amiket az utolsó írt, egész jó, annyi kiegészítéssel, hogy a ruhásbolthoz semmi képzés nem kell már, alkalmazott sem kell(de mondjuk, ha már csokit is árulsz, akkor kell)
2011. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: mióta? Azért kérdezem, mert apukámnak 3-4-5 évvel ezelőtt egy akkori rendelet miatt meg kellett csinálni a boltvezetői tanfolyamot & vizsgát.
2011. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. január 1.
2011. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. közepe(dátumot nem tudok)nem kell végzettség bizonyos boltokhoz, pl virág, ajándék, zöldség..
2011. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 14. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!