Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes autókölcsönzésbe fogni?

Érdemes autókölcsönzésbe fogni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy veszek egy régebbi fajta Suzukit és kiadom autókölcsönzés céljából. Mik kellenek az ilyen tevékenységhez és megéri ilyenbe fogni?
2010. dec. 19. 17:47
 1/8 nichola válasza:

a reklámtol és a járművektör függ és a hány db járművel dolgozol :)

ajánlom hogy a turizmus helyek utána nézéséhez. meg én nem a váság idején fognék bele. kapásbol enyit tudok irni :D

2010. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kölcsönzéshez menő autók kellenek, nem verdák!Pláne nem egyke! Ha kevés a lóvéd, akkor bukta mindenképp!
2010. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak úgy gondoltam, hogy veszek egy autót és autószerelő ismerősöknél kiteszem a hírdetést. Ha valakinek nélkülözhetetlen az autó a mindennapi életéhez és az övé szerelőnél van akkor vmivel mennie kell úgy gondolom.
2010. dec. 19. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ma gondoltam erre, egy kombit kölcsönöztem volna most 3 napra, ha lenne normális szolgáltatás. Mert napi 30-ért szerintem nem normális...
2010. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én az áraimat kb 3-4000 Ft-ra taksálnám, sztem az reális is lenne. Teli tankkal adnám és úgy is kérném vissza.
2010. dec. 19. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Naiv vagy!


Egy ismerősöm nyitott egy motorkerékpár kölcsönzőt.

Az összes motort ellopkodták!!!

Azaz nem vitték vissza.


Te ezt, hogyan küszöbölnéd ki az autód kölcsönzésekor??!


Ne kapkodd el a választ!!

2010. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Elég kockázatos dolog ez nekem! Nem vok elég tőkeerős ehhez a dologhoz! :(
2010. dec. 22. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Több adót és benzint fizetnél mint a kocsi vagy kocsik ára, inkább fektesd másba. :)
2011. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!