Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kell egy ujonan indulo...

Hogyan kell egy ujonan indulo valalkozas projektjet megtervezni, elkesziteni? Es miket kell bele foglalni?

Figyelt kérdés
Egy uj valakozas projektjerol van szo , amelyet tervezetbe vettem h elinditok par honapon belul. A Bank csak akkor ad kolcsont ha van projektem is. A kerdes pedig az h hogyan keszitsem el ? kinezet, vazlatos vagy szoveges , miket kell belefoglalni... stb.. Koszonom szepen elore is a segitsegeteket!
2009. jan. 20. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy olyan üzleti tervet/projekttervet kell letenni a bank asztalára, amely:

1. Feddhetetlen és számszakilag rendben van.

2. Fenntartható és fejleszthető

3. Piacra lépése reális, piacon maradása biztosítható

4. Nem standard (vagy standard esetén hangsúlyozni olyat, ami eltérő).

5. A terv humánerőforrás-igénye kielégíthető, szakemberek állnak rendelkezésre a megvalósításban.


Kb. ezek a pontok amikre figyelni kell.

A lényeg: a bank egy olyan tervet kapjon, amit ÉLETKÉPESNEK lát. Az nem számít, hogy ez milyen "megjelenítésben" van. [Persze, számít, ha egy közel átlagos projektötletet kell megvalósítani, de ha az időutazáshoz szükséges eszközt akarnád lefinanszíroztatni, akkor a kézzel írt macskakaparás is hitelképessé tenne :P]

2009. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha , ertem ! kosz szepen h elmagyaraztad ;) amugy nem az igogepet akarom megepiteni :)) megtennem de fogalmam sincs h h kezdjek neki :)))
2009. jan. 22. 14:34
 3/3 A kérdező kommentje:
amugy anyit szeretnek megkerdezni h egybefuggo szoveg alapjan kell elkeszitsem a projektet? avagy vonalkakkal vazlatosan ?
2009. jan. 22. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!