Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe érdemes fektetni kb...

Mibe érdemes fektetni kb 10millio forintot?

Figyelt kérdés
Saját vállalkozás indításán gondolkozunk , tippeket kérnék mibe lenne érdemes fektetni.
2010. dec. 8. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
munkaerő közvetítés
2010. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Biobolt! Lenne benne mindenféle, gluteinmentes termékek, laktóz,fruktóz érzékenyeknek termékek, bio italok, céklalé, stb. cukorbetegeknek diétás termékek. Vagy gyógymasszőr kis szalon, ahol például egy fodrász is lenne.
2010. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Italdiszkont jó helyen, vagy söröző. Alkesz, meg egyetemista mindig lesz!
2010. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Cba élelmiszer bolt, kocsma. Ezek mindig mennek de azért lehet kevés lenne 10 milla.

Meg az üzlethelyiség elhelyezkedésétől függ minden. Ha nem frekeventált helyen van akkor lényegtelen, hogy mibe vágsz bele alap bukta lesz.

2010. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Mivel itt általában olyanok adnak tippet, akik az életben nem csinálták,

ezért csak privátban a többit...

2010. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem lenne egy nagyon jó 5letem a városomban csak bizalmatlan vagyok és nem merem kiadni mert megcsinálja más egyedül! :) sajnos nincs rá pénzem pedig nagyon jó üzlet lenne:(
2010. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mivel itt általában olyanok adnak tippet, akik az életben nem csinálták, ezért csak privátban a többit..."


Ez ám a kifinomult érvelési technika!

2010. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 19:55:


vannak technikák, amikkel kiküszöbölhető lenne, hogy más megcsinálja... Ha tényleg nagyon jó ötletnek tartod, fizess egy hozzáértőnek a konzultációért!

2010. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Konkrétan mire gondolsz hogy konzultáljak egy hozzáértővel? Azzal kapcsolatban hogy ha találok egy embert akinek van pénze akkor hogyan lehetne kivitelezni azt hogy ne nyúlja le az ötletet? Egyébként tényleg nagyon jó ötletnek tartom, találtam a vendéglátás területén egy piaci rést a városomban!
2010. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!