Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kinél tudok érdeklődni egy új...

Kinél tudok érdeklődni egy új KFC (Kentacky) nyitásáról?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyitni egy KFC éttermet, de nem tudom, hogy hol induljak el. A hely és a pénz adott, csak azt nem tudom, hogy hol tudnék érdeklődni. Lehetséges-e egyáltalán franchise alapon nyitni egy ilyen éttermet?


A választ előre is köszönöm!


2010. nov. 29. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Kentaki Frájd Csiken
2010. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a KFC nem franchise rendszerben üzemel, de ebben nem vagyok 100%-osan biztos. Nemrég volt egy cikk az Indexen, hogy becsődölt a Pizza Hut Budapesten, ahol azt írták, hogy ugyanez a cég üzemelteti a KFC-ket is idehaza. Erre a cikkre kellene rákeresni a Google-ben és az ott szereplő céggel felvenni a kapcsolatot.
2010. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van de 10, de inkább 20 milliód és itt érdeklődsz? Ahogy az öledbe hulott ez a pénz, úgy fog ki is menni a kezeid közül, ha ennyire nem vagy talpraesett, hogy ilyen egyszerű dolgot sem tudsz magadtól megoldani...


Beírod googlebe, hogy KFC Magyarország és ott találsz elérhetőséget, felhívod őket és biztosan segítenek...


Vagy abban is segítsünk, hogy mit kell a telefonba mondani? :)

2010. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
írd meg az elérhetőségeidet nekem...
2010. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


16:17-nek: Mint látja azért csak akad valaki ezen az oldalon akivel fel tudom venni a kapcsolatot! Mindent megteszek hogy célba érjek. Az Ön válasza is igen hasznos volt a számomra!

Ha a telefonáláshoz érnék feltétlenül nyitok majd egy topicot, hogy ezt a kérdést is megvitassuk! :)

Köszönöm!

2010. nov. 30. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a KFC a közel jövőben nem tervez étterem bővítést itthon. Rendkívül megfontolt étterem lánc, ezért is rendelkezik a legkevesebb étteremmel az országban. Az egy dolog hogy neked megvan a hely ahova szeretnéd, de ebben sajnos nem te döntesz. Mint ahogy az elmúlt években tapasztalható volt, a gyorséttermek ráálltak a "drive-os" éttermek építésére, ahol autós kiszolgálás is van. Ha lesz is fejlesztés a KFC-nél, valszeg _KFC Driveok nyílnak majd, amelynek létesítésére 10-20 millió semmi, majdhogynem nulla összeg. Nem tudom ismered-e a KFC, étterem fejlesztési Standardjét, de abban pl: egy KFC drive étteremhez az épületen kívül, játszótér,parkoló és miegymás tartozik, következésképp ez, barátok közt is minimum 80 milla és ha még hozzá tesszük hogy "tematikus étterem" és környezet kímélő akkor jócskán 100 milliós összeg. Azt pedig már meg sem említem hogy olyan nemzetközi, főként az amerikai anyacég által támasztott előírásoknak-szabályoknak kell megfelelni, amit nagyon kevés "franchise partner" tud teljesíteni. Étterem létesítésénél a legnagyobb esélye a már működő éttermek tulajdonosainak van, és csak kis arányban hagynak "torta szeletet" az újaknak:)
2010. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!