Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy szépségszalonban lehetőség...

Egy szépségszalonban lehetőségem nyílt masszázst nyitni. Egy lekerített részen lehetnék. Mire van szükségem a beindításhoz?

Figyelt kérdés
Masszázs ágyam már van, de semmi több.
2010. nov. 26. 11:31
 1/5 anonim válasza:
Masszőr végzettségre, törölközőkre, széles nagyipari papírtőrlőre, mi azt tettük a páciens alá, minden alkalommal cserélni egyszerűbb mint fertőtlenítőzni mindenki után, olajakra, krémekre, hintőporra mert fel kell készülnöd arra is, hogy van aki nem enged olajjal vagy krémmel masszírozni, nekem van több nő is aki csak hintőport engedi, borzalmas, kicsit csúszik csak de ez van, aromagyertya vagy illat az ellazulás miatt, meditációs zene, masszázságy, arra még én tettem egy polifomot, arra pedig masszázságytakaró mosható filcet, és arra rakom a széles papírtörlőt.Hát most más nem jut eszembe.
2010. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Még az jutott eszembe, hogy mindenképpen kell lennie zuhanyzási lehetőségnek, mert amúgy nem kapsz engedélyt, és a helységnek teljesen elszeparáltnak kell lennie.
2010. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Zuhanyozási lehetőség? A francba az nincs :(
2010. nov. 26. 14:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom engedélyt sem kapok :( Esetleg ha nem zavarlak pár kérdést még feltennék neked priviben. Ahogy látom neked nem lehet írni viszont megtennéd,hogy írsz nekem?
2010. nov. 26. 14:12
 5/5 anonim válasza:
Írtam privit.
2010. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!