Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy akadályozhatom meg, hogy...

Hogy akadályozhatom meg, hogy lenyúlják az ötletem?

Figyelt kérdés
Készítettem egy kiadványt, amit könyvesboltokon keresztül szeretnék árusítani. Ilyen kiadvány jelenleg nincs a piacon, még hasonló sem (tudomásom szerint), pedig szerintem lenne rá kereslet. Az Alexandránál azt javasolták, hogy küldjem el nekik mit akarok és ha jónak találják, akkor mehet. Hogy biztosíthatom magam, hogy ne nyúlják le az ötletem, azaz elutasítanak és 1-2 hónapra rá ott figyel a polcokon saját kiadásban?
2009. jan. 8. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerzői jogi oltalom alá kell helyezni amit csináltál, és utána átadni a kiadónak, jelezve, hogy bejegyzett szerzői jog van rajta, akkor kisebb a valószínűsége, hogy lenyúlják, vagy ha mégis akkor be tudod perelni őket.
2009. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
www.artisjus.hu
2009. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!