Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Amerikai internetes kereset?

Amerikai internetes kereset?

Figyelt kérdés

Játszok egy amerikai internetes játékkal, aminek az a lényege, hogy lehet tárgyakat csinálni, és eladni. A játéknak saját pénzneme van, amit lehet venni illetve eladni (amerikai dollárra váltani). Kigondoltam egy üzletet benne, ami nagyon bejött. Eddig 1 hónap alatt kerestem 150dollárt, amit el is juttattam magamhoz Paypalon keresztül. Most elgondolkoztam, hogy ebből hogyan lehetne adózni és mennyit. Ne gondoljatok nagy dolgokra, nem vagyok magán vállalkozó se.

(Most jelenleg mivel nem tudom mi a helyzet, töröltem a tárgyaimat, tehát nem keresek.)


2010. nov. 6. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Leutalod magadnak saját bankszámlára és ennyi. 150 dollár nem olyan nagy pénz. Tudtommal évi 100000 Ft-ig nem vagy köteles bevallani sem, de kérdezz meg egy könyvelőt ezzel kapcsolatban.

Vagy költsd el a pénzt eBay-en vagy webshopban és akkor tényleg semmi köze Apeh bácsinak hozzá. :P

2010. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen, 150dollár nem olyan nagy pénz, na de folytatnám. És nem csak ezen a szinten, hanem komolyabban. Tehát sokkal több pénzt tudnék vele szerezni. De mindenképpen megkérdezek egy könyvelőt. Köszi!
2010. nov. 9. 19:20
 3/3 anonim válasza:
Mi a játék neve? Tudnál linket adni?
2010. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!