Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ezt nem büntetik tehát legális?

Ezt nem büntetik tehát legális?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy ruha bolt ami vesz a nagykertől egy farmert egy felsőt egy övet és egy kalapot, majd ezeket egybe csomagolja és eladja "nyári csomag" néven. Ez legális ugye?
2010. nov. 6. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Illegális. Télen tiltott nyári ruhát árulni!
2010. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mondjuk ha ezteket nyáron adja el? igazából ez csak példa volt lehet több terméket összecsomagolni és úgy eladni?
2010. nov. 6. 13:53
 3/7 General ***** válasza:
100%
Mint például internetet, telefont és kábeltévét egy csomagban? Még sose hallottam ilyesmiről...
2010. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy legális, minimum 2 év börtön jár érte. Már ne haragudj, kérdező, de hogy lehetsz ilyen hülye? Még sosem vásároltál fagyit tölcsérrel, cipőt cipőfűzővel, gyorsétteremben menüt, salátamixet, komplett pc-t, stb?
2010. nov. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ez még azt is bekajálta, hogy télen tilos nyári ruhát árulni :D :D
2010. nov. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert a suliban azt mondátk hogy ez illegális de nem akartam elhinni gondolta megkérdem...
2010. nov. 11. 16:01
 7/7 anonim válasza:

De bizony illegális .

Komcsi Kóreában akasztanak érte ...

2010. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!