Szerintetek ez megéri?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyitni egy pilates stúdiót. Van rá kb. 40 millió forintom (kölcsön, gyűjtögetés, szülők segítsége stb.) Meg lehet belőle csinálni? Van rá érdekeltség? Megéri?

tegnap 19:49
 1/6 Cuki manó 2 válasza:
75%
Piackutatást kellene végezni első körben mert többet én sem tudok
tegnap 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

" (kölcsön, gyűjtögetés, szülők segítsége stb.)"


így nem, mert nem fogsz tudni megfelelő pénzügyi döntést hozni.


Meg mondjuk 40 millát nem noname válaszolók válaszaira alapozva kellene eldurrantani.

tegnap 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Az rendben van, hogy egy vállalkozás kockázattal jár és nem láthatsz mindent előre, de a kérdésedből ítélve fingod nincs, hogy mi merre mennyi és mire lehet számítani belőle. Szerintem rossz ötlet így.
tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha a beruházás nettó jelenértéke eléri a nullát, akkor igen. A diszkontáláshoz használt ráta nem lehet kisebb a súlyozott átlagos tőkeköltségnél.
ma 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Amikor én indítottam a vállalkozásomat, senkit nem kérdeztem meg, hogy megéri e, hanem belevágtam. Igaz közel se kellett hozzá 40 millió indulótőke.
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen személyekre számíthatsz a vállalkozásodban? (házastárs, testvér, szülők, stb.)

Mire szánod a 40 milliót konkrétan?

Ingatlan vétel, bérlés, mire?

Egy jó tanács, amit ha akarsz, megfogadsz, ha nem, nem:

Tízszer gondold meg, hogy milyen havi FIX költségeket vállalsz be, mert pár hónap alatt le tudja nullázni a 40 milliós tőkédet és csak az adósság marad!

Írhatsz privátot társalogni, ha szeretnél!

ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!