Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozási tevékenysé...

Milyen vállalkozási tevékenységet ajánlotok végzettség nélkül? 3 milliós pályázatról van szó, de a munkavállalók bére,a bérleti díj nem elszámolható.

Figyelt kérdés
szept. 1. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

@10:10


Nehogy azt hidd már. Mikor legutóbb volt ilyen én akkori munkám miatt bele láttam ebbe.


Akkora tarhonyák jelentkeznek, és ha az ötletük nem összeférhetetlen a kiírási szabályokkal, akkor valahogy átrugdalják őket a programon és megkapják a pénzt.


Ismertem olyat is, aki ezzel csinált vállalkozást, és egyébként szerintem még működött volna is, ha nem lett volna a tag egy semmirekellő drogos lumpoló.


Jöttek neki a kliensek, akiket rendszeresen lekoptatott azzal hogy nincs szabad kapacitása, igazából csak drogos másnaposságában fetrengett otthon. Valahogy fenntartott a vállalkozást amíg muszáj volt a pályázat miatt, aztán eladott mindent, beszántott az egészet, és visszament alkalmazottként dolgozni.

tegnapelőtt 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
60%

Olyat, amihez meg tudod írni a pályázatot!

Vagy újabban bemondásra is odaadják a pénzt?

tegnapelőtt 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!