Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy bútorasztalos vállalkozó...

Egy bútorasztalos vállalkozó vidéken egyedül megtud keresni több millió forintot havonta?

Figyelt kérdés

Olyan aki egyedül csinálja a bútorokat, nincs segédje sem, csak 1 valakit fizet amikor megy beépíteni és kell cipekedni, stb.


Én abból indulok ki hogy egy gipszkartonos, festő, burkoló egyedül olyan napi 50-60 ezret tud keresni naponta átlagosan, ehez képes nem hiszem hogy a bútorasztalos 2x 3x ennyit tudna keresni de javtsatok ki ha tévedek.

Tudom, hogy egy egyedi konyhabútor 1 millió felett van, mérettől és igényektől függően és nem 1et csinál meg 1 hónap alatt de ebben anyagár is benne van ami jelentős összeg.

A bevételből nem csak az anyag jön le hanem kell fenntartani egy kisbuszt amibe beapkol, szerszámok amik idő közben elromlanak és cserélni kell. Tegyük fel hogy otthon dolgozik, így műhelyt nem bérel csak számol a megemelkedett villannyal, fűtéssel ha télen nem hidegben akar dolgozni.


aug. 26. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
hehe. vicces elképzelés.
aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kifejtenéd bővebben?
aug. 26. 23:38
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
simán
aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mármint a bevétele több millió, vagy a nyeresége ami marad a végén? Tisztán én havi 1 milliót tudnék elképzelni maximum.
aug. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A nyeresége.

A bevétele biztos több millió havonta, mert mint írtam, egy konyhabútor 1 milliós kategóra és nem egyet csinál 1 hónapban.

aug. 27. 02:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Te se ertesz az asztalossaghoz mi? Aki kicsibe csinalja az fel is kell szerelje... Az meg egyedul nem megy
aug. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már hogy ne menne. Most vettünk mi is gépeket. Fel millióbol megvan az összes
aug. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


És milyen gépeket vettetek?

aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hintalow ***** válasza:
78%

Mondjuk csak egy gyalugèp fèlmillió, egy jobbfajta felsőmaró kètszáz körül van, szóval indulási költsègnek jó lesz pármillió.

Csak a távolabbi ismerettsègemben van asztalos, de komplett konyhabútorokat, amivel jól lehet pèldául keresni, nem fog senki egyedül nulláról hetente összerakni egy szettet, abból havi 2 adag kb. ami tartható szerintem. De azt is úgy igazán, ha elèg nagy a műhely ès szimultán csinálhatok a folyamatok.

aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Én is ezért kérdeztem, hogy milyen gépeket vettek. 500 ezerből nagyjából semmi nem jön ki.

aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!