Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozók! Eddig milyen...

Vállalkozók! Eddig milyen volt a legrosszabb alkalmazottatok?

Figyelt kérdés

aug. 22. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akit konkrétan foglalkoztattam is, azok közül nem igazán voltak rosszak, egyiküket sem bántam meg, hogy nálunk voltak. Viszont azért az interjúkon és a tesztnapon voltak érdekes emberek :D
aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt 1 alkalmazottam, fél napig. A 3. órában ugy gondolta hogy egy vodka neki már jár, úgyhogy egy cigivel együtt az autómosó mögött el is fogyasztotta.


Egy másik meg konkrétan meglopott, 40 ezer forinttal.


Szóval ez a 2... nem mintha nagyon el lennénk eresztve tisztességesen dolgozni akaró emberekkel..

aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Fél év után felcsináltatta magát, aztán amint megkapta a babavárót elment 5 hónap táppénzre, végül felmondott.
aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!