Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes EGÉSZSÉGÜGYI GÁZMESTER...

Érdemes EGÉSZSÉGÜGYI GÁZMESTER képesítést szerezni?

Figyelt kérdés
Annyi helyen jött szembe velem, mint tanulható szakma. Meg lehet élni belőle?
aug. 13. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Megint te? Múlt héten már leírtam.


Kevés, alig 300+ ember csinálja. SOK évközbeni tanulással jár, főleg jogszabályok miatt.


És megéri-e? Van "hátszeled"? Azaz ismeretséged? Mert a nagy pénz abban van, ha egy település összes helyét (hivatalok, sulik ovik, bölcsik, kórház,...) te csinálod. Vagy ha megkapsz egy NAGY gyárat. És ide ismeretség kell!!! Meg borítékok osztogatása a megfelelő emberkéknek. Másképp..., miért is hívjalak téged, mikor Józsi bá' ad évi 2M-et vissza, a Tomi meg évi 4X visz vadászni, és fizeti a lövést?

aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Van kapcsolatrendszer, amúgy, teljesen másban, de sok intézménnyel és ipari létesítménnyel vagyunk kapcsolatban, tehát akár menne is a dolog.


DE! Bármire megesküszöm Neked, hogy először írtam erről. Lehet hogy valaki más is foglalkozik a gázmesteri gondolattal, de nekem ez most jött elő egy-két napja.

aug. 13. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
2.-ra. Te már vagy a 3., ha nem a 4. vagy, aki ezt kérdezte, pár hónapon belül.
aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hehe, valamiért fókuszba kezd kerülni ez a szakma? Mondom, engem két napja foglalkoztat, konkrétan tegnap este óta olvasgatok róla a neten. Cégeknek adunk munkavédelmi és tűzvédelmi szolgáltatást, komplexen, talán egy mellékes üzletágnak, hozzá "komplettírozva" nem lenne életképtelen ötlet. Így is sok olyat teszünk, ami HACCP és ANTSZ szempontból érintett.
aug. 13. 18:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Rákerestem, régi gázmesteres kérdések vannak csak.
aug. 13. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
A múlt heti valami más kategóriában volt. És nem gázmesterként, hanem valami féregirtós néven. (Nem tudom megnézni, mert töröltem.)
aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha érdekel az egészségügyi technológia és szeretnél hozzájárulni a betegek biztonságához és jólétéhez azáltal, hogy biztosítod a gázellátó rendszerek megbízható működését, akkor az egészségügyi gázmester képesítés megszerzése érdemes lehet. Fontos azonban alaposan mérlegelni a képzés költségeit és időigényét, valamint a várható munkahelyi lehetőségeket és fizetési kilátásokat is.
aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!