Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik vállalkozásba lenne...

Melyik vállalkozásba lenne érdemesebb belekezdeni?

Figyelt kérdés

Üdvözletem.

Nemrég elhunyt egy családtagom, aki elég pénzes volt, így maradt nekem is egy kis lóvé. Arra gondoltam, hogy így végre bele tudnék kezdeni egy vállalkozásba. Melyik legyen a három közül?



júl. 13. 08:43
A kérdező szavazást indított:
Túlméretes kamionokat kísérő vállakozás
Kamionmentő vállakozás
Kamionos vállalkozás (belföldön csak)
6 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Add-nekem-a-pénzed-majd-én-vigyázok-rá vállalkozás.
júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
kérdésből nem derül ki, hogy van e bármi közöd a kamionokhoz?
júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg annyi köze van, hogy pár éve már bőszen tologatja a billenős dömpert, szóval kamionos akar lenni.
júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

"Nemrég elhunyt egy családtagom, aki elég pénzes volt, így maradt nekem is egy kis lóvé."

Ritka gusztustalan mondat! Ha neked ilyen az életfelfogásod, akkor nagyot fogsz bukni bármilyen vállalkozással, úgyhogy tök mibe kezdesz, bukta lesz!

júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3, garantálom többre vittem az életben mint te, logisztikai mérnök vagyok, havi majdnem egymilliót keresek bruttóban, de attól még tolathatod a ChatGPT-S beszólásaidat.


4, kávét vagy teát főzzek a könycseppeidből?

júl. 13. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha logisztikai mérnök lennél, nem tennél fel hülye kérdéseket, hanem felnyitnád a laptopot és rászánnád azt a másfél, két órát és az összes verziót végigszámolnád excel táblában és az eredmény ismeretében meghoznád a döntésedet.

Megcsinálhatom én is helyetted, de ingyen nem dolgozom.

júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg egy kamion eltart egy családot mégha alvállalkozó is vagy is valamelyik cégnél.
júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mind a 3 jól menne szerintem! Mennyi tőkéd van rá? Főállásban ezzel foglalkoznál, vagy alkalmazottat kell rá felvenned?
júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!