Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gletteltem és festettem,...

Gletteltem és festettem, mennyi garanciát kell kötelezően adnom a munkámra?

Figyelt kérdés

Ki gletteltunk egy régi nyaralót, ahol a horonymarásokat szépen bandazsoltuk, hálóztuk.

A tulajnak felajanlottam anno 2 éve hogy lehalozzuk a mennyezetet hogy ne repedjen, de nem kérte.

Így alapozva, kaparva majd sima két réteg gipsszel lett athuzva, kisebb háló csikok kerultek bele a gerendakhoz.


Viszont 2 év után hívott hogy kirepedt a mennyezet több helyen, nem csak a gerendaknál.

Úgy gondolom ez nem festési Hiba, hanem mozog az épület. Ez nem tartozik garanciális javításom körébe jól gondolom? Vagy mégis? Mennyi garanciát vagyok köteles adni ilyen típusú épületeknél festésre, glettelésre?



jún. 6. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Adtál számlát annak idején a munkákról, vagy jó volt neki zsebből zsebbe is?
jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Számlás volt persze
jún. 6. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
2 evet semmikeppen sem!
jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Max két hét garanciát adtam volna

Nyilván mozog az épület is.

jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerződést is írtatok, vagy csak számlát adtál?

Ha olcsón javítható, lehet, hogy megcsinálnám jelképes összegért, de 1 évesnél hosszabb garit biztosan nem vállalnék egy öreg épület esetén. Ez csak esztétikai hiba, van, aki évente kifesteti a lakást.

jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Max egy év garit szoktak adni.
jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!