Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lesifotósok menyit kapnak egy...

Lesifotósok menyit kapnak egy képért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
általában két hatalmas maflást, vagy 6 hónapot felfüggesztve
2010. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
He He He:D most ez komolyan gondoltad? mert szerintem nem:P akkor mi a fenné ért fényképezgetnek úgy őszintén azt mondjuk gondoltam hogy személyiségi jogok megsértés emeg minden de lovét kapnak azért a Blikk-től meg ilyenektől nem?
2010. okt. 27. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
5.000 - 10.000 Ft, de szerintem még így is sokat mondtam. Ez nem Amerika!!!
2010. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
XD kár:S akkor nem is éri meg ha adnának mit tom én 30-100-at akkor tuti éjjel nappal fényképezném őket amig meg nem lenne a kocsim:P
2010. okt. 27. 19:00
 5/5 anonim válasza:

haha.Van aki nem a Blikkből indul ki?Nem csak nekik lehet eladni.A lesifotók nem csak a blikknek adhatók el.Ennyire alacsony az agykapacitása a népeknek otthon?


Első körben az ellenzéki pártnak is el lehet adni kéepekt politikusokról(azok szépen megfizetnek)Külföldi hírekért is jó pénzt lehet kapni, és nem jár érte verés sem.


Muzsikusokról készült riportfotósorozat is jó anyag lehet megfelelő helyen és időben.De mivel az erősebb kutya b@szik, így az kapja a több pénzt aki hamarabb lép.Épp most folyik egy per amit ha elkap valaki az ítélethozatal napján,mikor a delikvens kijön a bíróságról és ha szerencséje van a csarnokban elkapja, megkaphatja érte akár az 500 eu-t is ha gyorsan és ügyesen el tudja adni.3 napot voltam a bíróságon a per alatt.Egy képet nem készítettem a biztonságiak miatt, de nem is emiatt mentem, csak nálam volt a gép.Ennyi a történet.


És nem a Blikknek fogom eladni, ha tudok csinálni, abban is biztos lehetsz.Mellékesen nézz körül.5-10 000 forint?Miért?Egy balek sztárért, akit mindenki lefotózhat?Ez egy másik életforma, és egy kicsit máshogy is kell hozzáállni.

Amíg megveszed a kocsit?El kell keserítselek, mire megveszed a szükséges felszerelést a kocsi lesz az utolsó amire gondolni fogsz, mert már rég a dupláját költötted a szerkóra, ha komolyan akarod csinálni.Hacsak nem SLK-t veszel, vagy X5 öt újonnan.De hajrá.


Készülj 2-3 jó vázzal(DSLR vagy ha hiszel benne SLR)3-6 fényerős PRO objektívvel, és egy villámgyors motorral, hogy elsőként érj a szerkesztőségbe, mert a konkurencia nem lesz kicsi, ha pénzt akarsz keresni.


Amúgy a per Isabel Pantoja néven megtalálható a neten.elég nagy port kavart :):):)A Tocsik per elbújhat mellette.Itt milliárdokat tüntettek el.És nem a Blikk fogja közölni a képeket, ha egyáltalán összejön.


ui.:Mellékesen anyagiak is kellenek, hogy az újságosbódéból a lány időben szóljon, hogy mikor van a delikvens a helyen ahol várod, plusz a hotelekben sem árt letenni egy két centet, és a Taxisok is sok jót hallanak.Rá lehet állni a rendőség biztonsági sávjára is egy 40 000 huf os CB-vel, de nem szólhatsz bele.És emellett kell tudnod a kódokat is.Az is egy megoldás.Ezekután ott kell lenni és észrevétlenné tenni a gépet, és olyan helyen kell állni, ahol nem szúrsz szemet, mert a security hamar elveszi a kedved a fotózástól.És egy egy obi+váz nem kicsi, szóval szerintem gondold meg jól.És nem fogsz nagyon közkedvelt emberré válni.A távolság sem megoldás.sok zavaró dolog lehet benne.20-30 méternél már simán belesétál akárki anélkül, hogy láttad volna előre.Egy bringás egy kocsi, egy sétáló...Bármi.És ugye mint írtam, nem leszel népszerű.Szemet szúr mindenkinek egy jobb gép,amit ezek felett KEZELNI is kell tudni.Hiába a digitális világ, ezekhez, a tudás hiányzik még sajnos most is a fényképészethez.Keress más elfoglaltságot.

2012. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!