Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell egy büfékocsi elindítá...

Krafcsikné Gyöngyi kérdése:

Mi kell egy büfékocsi elindításához?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni tapasztalt emberektől,mivel szeretnénk egy büfékocsit üzemeltetni,csak nem tudjuk,h mit nézzünk ha megveszünk egyet,milyen engedélyek kellenek hozzá,át kell e névre írni az autót,hol lehet az engedélyeket beszerezni,egyszóval minden érdekel a kezdetekről!?Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 23. 12:59
 1/5 anonim válasza:
Ha még aktuális a kérdésed: mindent a cégre kell íratni vagy bérleti szerződés kell.Ezen kívül szakhatósági (alaprajz, érintés védelem, konyha technológia stb...)és Ántsz(HACCP, konyhatechnológia,élelmiszer összetétel...stb...) engedély kell, valamint működési és telepítési engedély az illetékes önkormányzattól.Mindez rengeteg időbe és pénzbe fog kerülni.Sok sikert!
2010. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Csak tervben van a dolog csak szeretnék vmit csinálni mert 2 gyerek mellett sehova nem vesznek fel melózni ezért is gondolkodnék sajátban csak nem tom,h h kezdjek hozzá!Mit nézzek ha venni akarnék egy büfékocsit?
2010. nov. 1. 11:15
 3/5 anonim válasza:

Mi tavaj kezdtük és az idén be is fejeztük.Én a helyedben vendéglátással foglalkozó egységet nem nyitnék,ha csak nem tudsz nagyforgalmú, konkurencia mentes területet.A magyarországi vendéglátás haldoklik! Nem esznek és (az alkoholistákon kívűl)nem is isznak az emberek! Tapasztalatól mondom.Nagyon sok ismerősömnek haldoklik az üzlete.Az anyagiakat tekintve pedig a legdrágább!Rengeteg pénz kell kidobni a külömböző hivataloknak a külömböző engedélyekért, plussz a kenőpénzek amit akár akarsz akár nem ki kell fizetni mert külömben hónapokat ülnek a papírokon.Mi is azért kezdtünk bele mert én sem kaptam munkát 2 gyerekkel.

Azért sok sikert! Talán neked sikerül!


első válaszoló

2010. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen,igazad van teljes mértékben!

az igazság az,h a környékünkön nincs ilyesmi,meg külföldben is gondolkodok,igaz nagyon távlati terv még!De azért köszi!

2010. nov. 2. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de halál naív vagy!!!!!!!


A büfékocsi megszerzésével és berendezésével ráérsz még foglalkozni.

Helyet szerezzél, ahol árulhatsz!!

De csak olyant, ahol nagy gyalogos forgalom van.

Így is rizikós a dolog, hiszen valószínűleg a vendéglátáshoz sem értesz.


De azért remélem, hogy segítettem.

2010. nov. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!