Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy tudnám megszerezni a boltot?

Hogy tudnám megszerezni a boltot?

Figyelt kérdés
Van egy bolt amire nagyon (szükségünk) lenne töllünk 5 házzal arrébb pékség szomszédságában. Az üzemeltető (bérlő) nem árul benne dohányárút meg italt mert a vallása nem engedi és ez a vevőket nagyon megrázta. Az lenne a kérdésem hogy próbálkozzak be a tulajnál hogy adja átt nekem ennek a boltnak a bérlési jogát.
2010. okt. 3. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
például ajánlj neki több pénzt érte.
2010. okt. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss inkabb tole 20m-re egy ital-dohany kereskedest.
2010. okt. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam. Várom még a többi válaszokat is köszönöm
2010. okt. 3. 01:12
 4/6 anonim ***** válasza:
ajánlj neki sok pénzt érte
2010. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs arra lehetőségem hogy nyissak másikat.
2010. okt. 3. 11:55
 6/6 anonim válasza:

válasszátok ketté az üzletet, mármint nem egy fallal hanem két vállalkozás. te árulod a dohánytermékeket és piákat, ő pedig a többit, nálad megveszik a whiskey-t nála pedig a kólát rágcsálnivalót stb... ezzel tudsz érvelni, meg persze beleszálsz a bérlésbe, bár így sztem minden igényt kielégítő dohány és italválasztékra van szükség ha ebből akarsz profitálni és fontos h legyenek hűtött italok... az emberek képesek többet kiadni egy behűtött piáért péntek vagy szombat este 6kor mint h melegen igyák, főleg sör. de ha nem is adod többért akkor is vásárlócsábító, plusz sokfajta cigi, vízipipadohány, szivar... ne csak goldengate legyen a vendégmunkásoknak...

ja és persze nem árt érteni is a dohányokhoz italokhoz (mihez mi jó) jobban szeretek olyan helyen vásárolni ahol azt mondja az eladó mondjuk a dohányra h ez ilyen kesernyés ízű szivar és passzol ez a pia mellé amit viszel most valószínű kicsit furcsán hangzik amit mondok de mikor megkérdezik h mit ajánlanál akkor jobb mondani vmi építőjellegűt mint qsolni, ha pedig értelmes dolgot mondasz annál jobb... ez az én véleményem.. ha valaki vállalkozásba kezd nyitottnak kell lennie, mindig ismernie kell az új dolgokat, és szakértelem kell hozzá, lendület megújulás stb... remélem segítettem

2010. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!