Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van fitness edzői végzettsé...

Ha van fitness edzői végzettségem hogy tudok terembe edzést tartani? Kell valami engedély?

Figyelt kérdés

Mármint arra gondolok hogy kell önéletrajzot vagy engedélykérelmet beadni az adott edzőterembe hogy edzést tarthassak?

Ahová évek óta járok ott nem engednék... Ezért gondoltam más teremre.


2022. aug. 21. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a képzésen hogy a csudába nem mondták el, hogy itt a gyakorin kell érdeklődni?
2022. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elsősorban személyi edzőkhöz szólt a kérdésem... Az ők tapasztalataikra vagyok kíváncsi..

Egy képzésen honnan tudnák hogy az emberek hol fognak edzést tartani? Terembe vagy szabadtéren....

2022. aug. 21. 23:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Passz

Én New Yorkban személyiedzősködtem vállalkozóként maszekban, én ott hamar rájöttem, hogy nekem nem buisness leszerződni az edzőtermekkel, megvettem ugyan úgy a bérletet oda ahová a kuncsaft járni akart, persze mikor már 5-6terembe volt bérletem, akkor inkább rábeszéltem azokra mindenkit, és úgy mentem velük, mint “edzőtárs” soha senkinek nem volt vele baja, lehet fel se tűnt senkinek.

2022. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk le kell szerződni a teremmel.
2022. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4# megdumálod a kuncsafttal, hogy nem edzőbának hív, hanem Lacinak, és nem az edzője vagy hanem az edzőtársa, máris nem kell leszerződnöd senkivel.
2022. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
Lehet feketén vagy tisztán. Mindkettőt leírták.
2022. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik opció, hogy nem hivatalosan csinálod, hanem megdumálod a kuncsafttal hogy együtt mentek edzeni. Azt semmi nem tiltja, hogy bárkinek segíts az edzésben, azt viszont sok helyen kikötik a házirendben, hogy a teremben bármilyen üzletszerű tevékenységet végezni csak az üzemeltető hozzájárulásával lehet. Szóval ez ilyen szürke zóna. Ha egész nap ott vagy a teremben és egymás után jönnek hozzád a kuncsaftok akkor nyilvánvaló lesz a dolog, és lehet belőle konfliktusod vagy ki is tilthatnak. A másik opció, hogy megkérdezed az adott edzőtermet, hogy náluk mik ennek a hivatalos feltételei. Ahány ház, annyi szokás. Vannak helyek ahol nem foglalkoznak vele, mindketten megveszitek a belépőt vagy a bérletet és kész. Van ahol a terem akarja beszedni a személyi edzésért járó pénzt és osztoztok valamilyen arányban. Az is lehet, hogy közlik hogy náluk nem tarthatsz edzést, mert van elég saját edzőjük.
2022. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én angliában csináltam ezt a 2010-es években pár évig, de nagy pénzt nem szereztem vele.


Ott az volt a rendszer, hogy szerződtem az esdzőtermekkel, (egy hálózattal) és volt egy 6 hetes időkeret, amíg nem kellett bérleti díjat fizetnem. Ennyi idő alatt tudtam kuncsaftokat toborozni személyi edzésre.


6 hét után pedig le kellett adnom egy fix díjat óránként, amíg ott voltam a teremeben.

2022. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!