Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdv mindenkinek. Vállalkozás...

Üdv mindenkinek. Vállalkozás fejlesztésben ,nemzetközi viszonylatban kinek a szakterülete foglalná össze ami nekem kell,megjegyzésben részletezem?

Figyelt kérdés

Van egy angol kft-m (ltd)ami bútorkárpitozásal és új bútor készítésel foglalkozik

mar 8 eve. Folyamatosan fejlődött voltak alkalmazottak is szerencsére jó környéken is van DE úgy érzem hogy sokkal de sokkal több potenciál van benne mint ahogy jelenleg működik.

Próbálkoztam mentorálásal is de 1.6 millio forintot buktam rajta úgyhogy az jó tanulópénz volt hogy kerüljem .

Vannak elgondolàsaim de a mai tech világba kellene átűltetni eredményesen.

És a növekedés a cél itt és magyarországon egyaránt

.Otthon is alapítottam egy kft-t nemrég ugyanerre a platformra h késöbb nemzetközi céggé nőhesse ki magát.Azúj műhely hamarosan elkészűl.

Ki az a cég vagy vállalkozói szegmens aki az eredményorientáltságot is figyelembe véve tudna segíteni a terveim megvalósításában?

Vagy esetleg start-up szakértő ?..habár ez nem start-up de talan szürkezónás..hol kezdjem?

Kérlek hasznos tanácsot írjatok .



2022. ápr. 8. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos, hogy más kellene neked


Mindenesetre bútorötlet

[link]

2022. ápr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

15 éve foglalkozok vállalkozásfejlesztéssel itthon.

Felsőfokú képesitéssel, pályázatírás, könyvelés, projektmenedzsment, inkubàtorházam van kezdő vállalkozóknak, ha esetleg érdekel. Igaz a fő profil a HoReCa és online szolgáltatási szektor nekem.

2022. ápr. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!